המיתוסים, העובדות ואיך לא לוותר על עצמך לאחר לידה

התקופה שלאחר הלידה היא זמן של הסתגלות ושינוי. זו תקופה שבה אמהות מסתגלות לדרישות החדשות של האימהות, מתרגלות לגוף החדש שלהן ומנסות למצוא את דרכן חזרה לעולם.

על מנת להפוך את המעבר הזה לחלק ככל האפשר, חשוב לאמהות לא רק להבין למה הן יכולות לצפות מעצמן אלא גם למה הן יכולות לצפות מאחרות.

התקופה שלאחר הלידה רצופה לעתים קרובות בתפיסות שגויות לגבי משמעותה וכיצד יש לגשת אליה. המאמר הבא ינסה להפריך כמה מהמיתוסים הללו על ידי חקר העובדות על כושר לאחר לידה.

כושר לאחר לידה הוא מונח די חדש שלא היה בשימוש נרחב עד לאחרונה. המונח מתייחס לשגרת הפעילות הגופנית שאנשים עושים לאחר לידה, על מנת לחזור לכושר.

חשוב להבין אילו מיתוסים ועובדות לגבי כושר לאחר לידה נכונים ואילו שקר. ישנן תפיסות שגויות רבות לגבי כושר לאחר לידה, כמו המיתוס שייקח לנשים חודשים או שנים להתאושש מהלידה או המיתוס שנשים צריכות לחכות לאישור הרופא לפני פעילות גופנית. במציאות, המיתוסים הללו אינם נכונים כלל ובטוח לנשים להתחיל להתאמן מיד לאחר הלידה.

מדוע כדאי להתחיל את מסע הכושר לאחר ההריון

הריון הוא זמן של שמחה והתרגשות. עם זאת, זה יכול להיות גם זמן של אי נוחות פיזית ועייפות נפשית.

חשוב להתחיל את מסע הכושר שלך לאחר ההריון כי יש לך פרספקטיבה חדשה לגמרי על החיים עם ילדך. אתם מודעים יותר לחשיבות הטיפול בעצמכם ויש לכם יותר מוטיבציה לבצע שינויים באורח החיים שלכם למען בריאות ילדכם.

זה לא נדיר לעלות במשקל במהלך ההריון. האישה הממוצעת עולה בערך 25-35 פאונד במהלך ההיריון וחלק מהנשים, הנוטות יותר להשמנה לפני שנכנסו להריון, עשויות לעלות עד 45-55 פאונד.

משקל זה יכול לרדת לאחר לידת התינוק אבל זה ייקח זמן. חשוב להתחיל את מסע הכושר לאחר ההריון כי זה יעזור לך לרדת במשקל ולהישאר בכושר.

היתרונות של משטר כושר בריא להריון

משטר כושר בריא להריון הוא דרך מצוינת להתכונן ללידה וללידה. זה גם יכול לעזור לך להתאושש מהר יותר לאחר הלידה.

פעילות גופנית במהלך ההיריון מסייעת להגביר את הסיבולת שלך, לשפר את מצב הרוח ולהפחית את הסיכון לסוכרת הריון, לחץ דם גבוה ורעלת הריון.

זה גם מגביר את זרימת הדם, מה שיכול לסייע במניעת דליות וטחורים.

פעילות גופנית במהלך ההריון מומלצת לבריאות האם והתינוק. זה יכול לעזור להפחית את העלייה במשקל, להוריד את לחץ הדם, לשפר את מצב הרוח והשינה ולשפר את טונוס השרירים.

תזונה בריאה במהלך ההריון יכולה לעזור לספק חומרים מזינים חיוניים הן לאם והן לתינוק. זה גם יכול לעזור להפחית את העלייה במשקל על ידי מתן קלוריות בצורה מאוזנת.
למידע נוסף אודות מאמני כושר אישיים kalifit עליך לבקר באתר kalifit.co.il

בנוסף, תזונה בריאה מסייעת במניעת סוכרת הריונית הקשורה לשיעורים גבוהים יותר של רעלת הריון (לחץ דם גבוה) בנשים הרות.

עצות הדרכה לאמהות שרוצות להתעדכן בפעילויות של ילדיהן

כושר לאחר לידה הוא הדבר החשוב ביותר עבור אמא מכיוון שהיא צריכה להיות פעילה פיזית כדי לעמוד בקצב הפעילויות של ילדיה.

ישנם יתרונות רבים של כושר לאחר לידה. זה עוזר בהפחתת משקל, מפחית את הסיכון לפתח מחלות כרוניות ומשפר את מצב הרוח.

לאמא יש הרבה אחריות. אחד מהם הוא להישאר בכושר ובריאות.
למידע נוסף על כושר לאחר לידה ומאמן כושר לאחר לידה יש לבדוק ב- kalifit.co.il

בעוד שחלק מהנשים מסוגלות לשמור על שגרת הכושר שלהן במאמץ מועט, אחרות מתקשות מאוד להתאמן בהריון או לאחר הלידה. הסיבה לכך היא שהם עסוקים מדי בטיפול בילדים שלהם, בעבודה או סתם בטיפול בעצמם.

אמא לא צריכה להרגיש אשמה על כך שלא התעמלה כמו שהיא עשתה לפני שהיו לה ילדים. ישנן דרכים רבות עבורה להישאר בכושר ופעיל מבלי לבלות שעות בחדר הכושר מדי יום.

By

דילוג לתוכן